Hizmetlerimiz

iOS

Şahsi

Ticari veya başka bir sebeple şahsi isteklerinizi günlük ücretler karşılığında gerçekleştiriyoruz.

Responsive

Esnaf

Esnaflarımızın daha kaliteli ve daha ucuza ürün getirebilmeleri için ürünleri Güney Korede sizler için buluyoruz.Bunun için istediğiniz ürün bilgilerini ve iletişim bilgilerinizi bize yollamanız yeterli.

Graphic

Şirket

Şirketlere Tercümanlık, İthalat Takipçiliği ve Pazar Araştırması hizmetlerini sağlıyoruz. İthalat takipçiliği detaylı bilgi için sayfada aşağı doğru ininiz.

GÜNEY Kore'den İthalat YÜKLEMERİNİZE CANLI TAKİP

Son dakika alınan biletlerin 2000 usd ye kadar çıkmasından dolayı her ürün alımında Güney Koreye gelebilmek ne yazık ki mümkün değildir. Bu durumlarda siparişleriniz teslim edilirken Konteynırlara yükleme işlemi boyunca görüntülü hizmet sunup başında duruyoruz. Yükleme işlemi bitip mühür takıldığında siz de oturduğunuz yerden ürünlerinizin tamamıyla yüklendiğinden emin olabilirsiniz.

Hakkımızda?

TÜRKÇE VE KORECE İLETİŞİM İLE DAHA GÜVENLİ İTHALAT

2011 Yılından beri faliyet gösteren şirketimiz yüzlerce şirkete danışmanlık hizmeti vermektedir. Her ay onlarca konteynır yüklemesi ve ithalat anlaşmaları sağlamaktayız.Ticarette dil eksikliği, karşılıklı birbirini anlamamadan kaynıklı oluşan problemleri ortadan kaldırıyoruz. 40 Kişilik ekibimiz ile hem sizlere Türkçe hem de Korelilere Korece hizmet vererek daha güvenli bir ticaret ortamı oluşturuyoruz. Şirketmiz ayrıca ithalat şirketi olmayan firmalara Koresan Ltd. Şti firmamız adına ithalat gerçekleştirip sizin adınıza ürünleri Türkiyeye getirmektedir.