Korece Tercümanlarımız

Öncelikli işimiz Türkçeden koreceye ve koreceden türkçeye tercümanlık hizmeti olmasına rağmen Tercümanlarımızın birden çok dil bilmesi talepleriniz doğrultusunda sizlere Türkiye ve Güney Kore`de İngilizce ve Çince tercüman hizmetleri de vermemize imkan sağlıyor.Ayrıca sizlere talepleriniz ve işiniz doğrultusunda en uygun kişiyi yönlerdiriyoruz(Tercüman teklifinizi yaklaşık 40 tercümanımıza iletip sizinle en uygun fiyata çalışabilicek tercümanımızı yönlendiriyoruz). Ekibimizde 10 yıldır korece üstüne çalışan arkadaşlarımız da bulunup, kore`de üniversite eğitimi yapan korecesi çok iyi olan arkadaşlarımız da bulunmaktadır.İhtiyaçlarınıza göre tercüman sunup hem cebinize destek oluyoruz hem de en kaliteli hizmeti alabilmeniz için doğru kişiyi sizlere yönlendiriyoruz.Buna ek olarak, tercümanlarımız Güney Kore`yi çok iyi bilen, aradığınız ürünü en uygun fiyata bulabilecek, Kore fiyat usulleri iyi bilen yani sizi Güney Koreden eli boş döndürmeyecek kişilerden oluşup bir tercümandan çok daha fazlasını hizmet olarak verebilicek kişilerden oluşmaktadır. Aşağıda da belirttiğimiz Güney Kore ve Türkiye`de birçok önemli kuruluş ve yerlerde tercümanlarımızın tercübeleri bulunmaktadır. Profesyonel Tercüman hizmetimizden yararlanmak için sitemizin sol üstünde iletişim bilgilerimiz bulunmaktadır.


Araç ile Tercümanlık Hizmeti

Lacetti aracımız ile tercümanlarımız sizlere hem şoförlük hem de tercümanlık hizmetini 80$ ekstra ücretle kilometre sınırı olmadan sunmaktadır. Burada belirtmek isterizki Güney Kore`de araç kiralama fiyatları 110$`dan itibaren başlamakta olup sizlerin rahat bir şekilde Güney Kore`deki işlerinizi halledebilmeniz için çok daha uygun fiyata araç hizmeti sunmaktayız.

Avantajlarımız

  • Korece Tercümanlık Hizmetimizi alan bütün müşterilerimizi hava alanından ücretsiz karşılayıp kalıcağınız yere kadar rahat bir şekilde gitmeniz için eşlik etmemiz.(Tercüman talebi yaparken belirtmeniz gerekmektedir, aksi takdirde bu hizmeti sunamamaktayız.)
  • Istediğiniz anda ücretsiz olarak tercüman değiştirme olanağı sağlamamız.
  • Herşey dil olmadığı için Sizleri Koreden eli boş döndürmeyecek, Koreye hakim ve neyi nerde bulabiliceğinizi bilen bir tercümandan hizmet almanızı sağlamamız.
  • 7/24 acil durumlarda telefondan ücretsiz yardım alabilmeniz.
  • Hizmetlerimizde Güney Korede ve Türkiyede uygun olmamız.
  • Güney korenin ve Türkiyenin her yerinde 40 tercümanımızla en kaliteli hizmeti verebilmemiz
  • ihtiyaç seviyesince öğrenci ya da profesyonel tercüman desteği verebilmemiz(bu sizlere çok daha uygun tercüman hizmeti alabilmenizi sağlıyor

Tercümanlarımızın Hizmet vermiş olduğu Şirketler ve Yerler

koretercuman 2014