Güney Kore

4 Gece / 5 Gün Gezi Turu Programı

1. Gün İstanbul`dan Seul`e

istanbul startTürk Hava Yolları’nın TK 8090 sefer sayılı uçuşu ile Seoul’e uçuyoruz. Gece uçakta geçiyor.2. Gün Seul Gezisi

gangnam bolgesiSaat 07.35’de Seoul, Incheon Havaalanı’na vardıktan sonra yerel tur rehberi tarafından karşılanacak ve otele transferimiz yapılacak. Otele check-in yapıldıktan sonra serbest zaman. Akşam, yerel bir restoranda akşam yemeği için buluşma. Konaklama otelde.


3. Gün Seul Gezisi

Gyeongbok PalaceHotel`de kahvaltının ardından Seul gezisine başlayacağız. İhtişamlı Gyeongbok Sarayını, Ulusal Folklor Müzesi ve Insadong Bölgesi’ni gezeceğiz. Cheonggyecheon Deresi boyunca yürüyüş yapacak, şehrin sembollerinden biri olan Namsan Seul Kulesini göreceğiz. Akşam yerel bir restoranda yeniyor. Konaklama hotelde.


5. Gün Alışveriş ve Eğlence Yerlerini Gezme

Gyeongbok PalaceHotelde kahvaltının ardından meşhur Gangnam Style şarkısında geçen Güney Kore`nin en lüks bölgesi olan Gangnam`ı geziceğiz. Sonrasında ise Itaewon, Dongdaemun Market ve Myeong-dong’da alışverişe çıkacağız. Alışveriş merkezlerinin bulunduğu Dongdaemun Market, şehrin en büyük alışveriş bölgesi. Burada toptan fiyatına satış yapan mağazalar da bulunuyor. Itaewon’da ise daha egzotik ve geleneksel ürünler bulmak mümkün. Myeong-dong’da ise ünlü markaların mağazaları da bulunuyor. Akşam yemeğini yerel bir restoranda yiyeceğiz. Türk Hava Yolları’nın TK 091 sefer sayılı 23.55 İstanbul uçuşu için havaalanına transferimiz yapılıyor. Gece uçakta geçiyor.