Hizmetlerimiz

iOS

Şahsi

Ticari veya başka bir sebeple şahsi isteklerinizi günlük ücretler karşılığında gerçekleştiriyoruz.

Responsive

Esnaf

Esnaflarımızın daha kaliteli ve daha ucuza ürün getirebilmeleri için ürünleri Güney Korede sizler için buluyoruz.Bunun için istediğiniz ürün bilgilerini ve iletişim bilgilerinizi bize yollamanız yeterli.

Graphic

Şirket

Şirketlere Tercümanlık, Konteynır Takipçiliği ve Pazar araştırması hizmetlerini sağlıyoruz. Konteynır takipçiliği için sayfada aşağı doğru ininiz.

Koteynırlarınıza Ürünleriniz Yüklenirken Mühür Takılana Kadar Canlı İzleyin

Son dakika alınan biletlerin 8 bin tl ye kadar çıkmasından dolayı her ürün alımında Güney Koreye gelebilmek ne yazık ki mümkün değildir. Bu durumlarda siparişleriniz teslim edilirken Konteynırlara yükleme işlemi boyunca Skype ile sizleri görüntülü arıyoruz. Yükleme işlemi bitip mühür takıldığında siz de oturduğunuz yerden ürünlerinizin tamamıyla yüklendiğinden emin olabilirsiniz. Ayrıca bu hizmetimiz için sadece bir günlük tercümanlık hizmeti talep etmekteyiz.

Biz kimiz ve nasıl bizlere güvenebilirsiniz?

Koreye zamanında okumak için gelip eğitimine devam eden veya buraya yerleşmiş kişileriz

Bu projenin sahibi olarak ben ise 4 yıldan fazladır Güney Korede üniversite eğitimime devam ederken bir yandanda ticari olarak da aktif çalışan birisiyim. Kendi giriştiğim işlerde güven ortamının oluşması için müşterilerimi her zaman Gaziantepteki aile şirketimizden Şark Kuyumculuk ve Gayrimenkul`a davet ediyorum. Ayrica elimden geldiğince de Gaziantep`te giriştiğimiz ve yaptığımız dürüst,kaliteli işleri soruşturmalarını teşvik ediyorum. Siz de bizleri tanıdıktan sonra 30 yıla yakın iş ahlakı ve geçmişimizle dürüst çalışmamızı Güney Kore`yi ziyaret ettiğinizde görüceksinizdir.